Choď na obsah Choď na menu
 


Fialový sníček

30. 6. 2011

Fialový sníček

potrebuješ: memo drôtik, hrubý drôt, kvikacie kliešte na drôt, guľaté a ploché kliešte na drôt, veľké fialové korálky ( tvar ako perla )

Je to vlastne korálikový komplex obkrútený drôtikom. Toto je pôsobivý spôsob, ako zatraktívniť náramok či náhrdelník. Môžete takto zafektniť aj vzhľad samostatnej korálikovej visačky.

postup:  Navleč korálky na memo drôtik a potom drôtik ukonči tak ako sa má ukončiť. Navleč 2 takéto drôtiky. Odstrihni si z hrubého drôtiku 2 metre. Memo drôtiky daj vedla seba. A zacni : Začni ich obmotávať takýmto spôsobom : Medzi každú korálku prepleť drôt ( hrubý ) a to od začiatku do konca . Na drôt môžeš sem-tam navliesť korálku .

 

Keď sa v obtáčaní dostanete až na koniec, oviň drôt okolo slučky na memo drôtiku. Koniec drôtu potom odstrihni a pilníkom zapilníkuj, aby si sa neporezal/a . Na koncové memo slučky pripevni uzáver. A máš hotovo!!!

 

Tento návod mám z knihy Inšpirácie z korálikov- Sara Withersová & Stephanie Burnhamová. Túto knihu mám doma a je fakt výborná . A takto vyzerá : Obrázok

Je to kniha s návodmy a radami ako tvoiť z korálok a odtialto Vám ponúkam na mojej stránke návody ale aj od vsadial inaj a odporúčam si túto knihu kúpiť pretože je tam toho vela a sú aj jej pokračovania ako napríklad : Náramky z korálok, Ako tvoriť z korálok ... 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

nikol

(majitelak, 4. 7. 2012 12:17)

milá nikol. o tej akcii viem :D tiez ju odporucam mas nejaku srranku ?

aj ja mám...

(nikol, 30. 6. 2012 17:55)

ja mám tiež túto knihu ... je super.. len ja som ju kúpila veľmi lacnú bola zlacnená z 15eur na 2,50eur
... ale inač odporúčam :D